Yhteystiedot

Alta löydät kaikkien vastuuhenkilöidemme suorat yhteystiedot. Älä epäröi olla yhteydessä.

 

 

RESTBAR GROUP

Toimitusjohtaja
Mikko Hannula
+358 40 545 4478
mikko.hannula@restbargroup.fi

Operatiivinen johtaja
Timo Hannula
+358 40 538 6181
timo.hannula@restbargroup.fi

Ruokatoiminnan kehityspäällikkö
Jenni Mattsson
+358 40 583 5957
jenni.mattsson@restbargroup.fi

Henkilöstöpäällikkö
Katariina Laanikari
+358 44 493 2397
katariina.laanikari@staffy.fi

Myynti- ja markkinointipäällikkö
Heini Larjava
+358 41 433 6347
heini.larjava@restbargroup.fi

 

PEPPER BAR & RESTAURANT

KANGASALA
Ravintolapäällikkö
Iiris Kaukonen
+358 45 231 4555
iiris.kaukonen@restbargroup.fi

NOKIA
Ravintolapäällikkö
Tiina Hakanpää
+358 44 591 9359
tiina.hakanpaa@restbargroup.fi

YLÖJÄRVI
Ravintolapäällikkö
Minna Kaikkonen
+358 40 596 6655
minna.kaikkonen@restbargroup.fi

 

PYYNIKIN SMOKEHOUSE

Ravintolapäällikkö
Tino Leinonen
+358 50 918 6315
tino.leinonen@restbargroup.fi

pyynikinsmokehouse.fi

 

PEPPER CATERING

Palvelupäällikkö
Meri Hovilainen
+358 40 771 7388
meri.hovilainen@peppercatering.fi

Palvelupäällikkö
Tiina Soininen
+358 400 800 667
tiina.soininen@peppercatering.fi

 

OLUTRAVINTOLA KONTTORI

Toimitusjohtaja, ravintolapäällikkö
Antti Hannula
+358 45 111 4170
antti.hannula@konttori.fi

 

POPMASTER

Liiketoimintapäällikkö
Teemu Lahtinen
+358 40 936 9450
teemu.lahtinen@popmaster.fi

Asiakkuuspäällikkö
Tommi Innala
+358 40 023 8058
tommi.innala@popmaster.fi

Asiakkuuspäällikkö
Antti Kälkäinen
+358 44 576 5051
antti.kalkainen@popmaster.fi

 

STAFFY HENKILÖSTÖPALVELUT

Toimitusjohtaja
Mikko Hannula
+358 40 545 4478
mikko.hannula@staffy.fi

Asiakkuuspäällikkö
Katariina Laanikari
+358 44 493 2397
katariina.laanikari@staffy.fi

 

 

 

 

Pepper Bar & Restaurant

Pepper on tunnelmallinen ravintola ja baari Nokian, Kangasalan ja Ylöjärven keskustassa. Tervetuloa syömään koko perheen voimalla, istumaan iltaa ystävien kanssa tai tuulettamaan ajatuksia työpäivän lomassa.

Ravintola Pepper

Ravintola Konttori

Konttori on aikuisten ihmisten konstailematon seurustelupaikka. Konttorilla on jatkuvasti tarjolla 19 erilaista hanaolutta, joista 10 vaihtuu ripeään tahtiin. Konttori koostuu kolmesta tunnelmallisesta ravintolahuoneesta ja saunatiloista, jota vuokrataan ryhmille tilauksesta.

Olutravintola Konttori

Konttorin Sauna

Konttorin tilaussauna on siellä missä asiakkaatkin. Ehta ravintolasauna n. 12 henkilölle. Pyyhkeet ja pesuaineet sisältyvät vuokraan. Kun ravintolan takaosan kabinetti otetaan käyttöön, miellyttävän epämuodolliset kokoustilat järjestyvätkin jo lähes kolmellekymmenelle.